.

קורס תכנון תקרה

מהנדס או הנדסאי בניין? אם תמיד רצית לדעת איך בתכל'ס מתכננים תקרה אז עד סוף העמוד תגלה איך גם אתה יכול בעוד שבוע מהיום לתכנן תקרות כמו מהנדס ותיק

מה זה קורס תכנון תקרה?

קורס תכנון תקרה הינו קורס ייחדי לאתר זה. החומר אשר מועבר בקורס הוא חומר פרקטי שיעזור לך ללמוד ולהבין איך לתכנן את התקרה צעד אחר צעד עד קבלת תוכנית קונסטרוקציה מושלמת!

הסיבה שבגללה הקמתי את הקורס תכנון תקרה היא שבארבע וחצי שנים האחרונות אני מעביר שיעורים פרטיים לסטודנטים להנדסת בניין והנדסאי בניין והגעתי למבויי סתום- כמות הסטודנטים אשר מעוניינים להגיע אליי לשיעורים פרטיים גדולה בהרבה מהזמן שיש לי ולכן נאלצתי לסרב להמון סטודנטים ולשלוח אותם להתמודד לבד עם כל השאלות והבעיות שעולות להם במהלך פרויקט הגמר.

מכיוון שמטרת האתר היא לעזור לכמה שיותר סטודנטים יצרתי את קורס תכנון התקרה.

קורס זה הוא ממש כמו לקחת 3-4 שיעורים פרטיים עם מהנדס בניין אשר מסביר לכם צעד אחר צעד איך אני לוקח תוכנית אדריכלית והופך אותה לתוכנית קונסטרוקציה מפורטת.

המטרה של הקורס היא אחת- ללמד אותך איך מתכננים תקרה מבטון מזויין בצורה פרקטית ומקצועית!

מי אני ולמה בכלל כדי לך ללמוד ממני?

שמי פז יעקובי, מהנדס בניין העוסק בתכנון קונסטרוקציות ומרצה בבית ספר להנדסאיי בניין.

כחלק מעבודתי אני מתעסק יום-יום עם תכניות בניין קונסטרוקטיביות ותכניות אדריכליות כמהנדס בתחום תכנון המבנים.

בנוסף לכך אני מנחה ומלווה סטודנטים במהלך פרויקטי הגמר במגמת התכנון גם מהנדסים וגם הנדסאי בניין.

השילוב בין עבודתי המקצועית לבין העבודה שלי עם סטודנטים הוא הסיבה העיקרית שבגללה כיום אני יודע היטב איך להנגיש את החומר עבור הסטודנטים בצורה קלה ופשוטה להבנה כך שכל מי שיבחר ללמוד איתי יצא עם ידע מלא שישמש אותו בעבודתו בהמשך החיים המקצועיים שלו כמהנדס.

 מה אומרים על הקורס חלק מהסטודנטים שעברו אותו

בני נחמן, אוניברסיטת אריאל

סיימתי את הלימודים במגמת תכנון באונ’ אריאל עם ציון מצטיין של 88 בפרויקט הגמר בתכנון ועדין לא הייתי בטוח ב100% איך לתכנן תקרה בצורה מקצועית. את פז הכרתי עוד בזמן שלמדתי תכנון הנדסי ב’ ורכשתי את הספר שלו בקורס (ספר מעולה) ובהמשך על מנת לשפר את הידע והיכולת שלי בתור הנדסאי בניין שגם מתכנן וגם מפקח על פרויקטים בבניה רכשתי את קורס תכנון התקרה שלו שסגר לי מלא מלא פינות בכל הנושא של תכנון תקרות מכל מיני סוגים והכנת תוכניות עבודה מקצועיות. אני חושב שזה קורס חובה לכל מהנדס או הנדסאי בניין (גם סטודנטים וגם בוגרים טריים) שרוצה לשפר את הידע המקצועי שלו בתכנון תקרות

ממה מורכב קורס תכנון תקרה?

קורס תכנון תקרה מכיל 12 שיעורים:

שיעור 1- הקדמה לקורס

שיעור 2- שרטוט תוכנית בסיסית- תבנית

שיעור 3- שרטוט תוכנית תבנית -2

שיעור 4- שרטוט תבניות מתקדם- שיעור עבור הנדסאים

שיעור 5- הערכת עובי תקרה

שיעור 6- מהלכי מומנטים בתקרה- ניתוח בסיסי

שיעור 7- קביעת הברזל בתקרה בתקרה חד כיוונית ודו כיוונית

שיעור 8- קביעת הברזל בתקרת צלעות

שיעור 9- שימוש ברשתות בתקרה- שיעור מעולה עבור מהנדסים

שיעור 10- קורות

שיעור 11- עמודים

שיעור 12- חתכים

סיכום הקורס

לאחר שתעבור את כל השיעורים תדע בדיוק איך לחשב ולשרטט תוכנית קונסטרוקציה הנדסית ברמה גבוה אשר תקדם אותך משמעותית בפרויקט הגמר ובחיים המקצועים שלך לאחר הלימודים!

אז מהי ההשקעה שלך בקורס תכנון תקרה?

קורס תכנון תקרה נולד ממספר שיעורים פרטיים שהעברתי לסטונדטים להנדסת בניין והנדסאי בניין בנושא תכנון תקרה עבור פרויקט הגמר. ידע זה כמובן גם מועיל לאחר סיום הלימודים.

החומר המועבר בקורס הוא רב ערך אשר לא ניתן למצוא בשום קורס אחר ברשת או לחילופין בשום מוסד אקדמאי.

עכשיו תראה, אם תרצה ללמוד את החומר בקורס בצורה פרונטלית עם מהנדס בניין תצטרך לשלם לפחות 500 ש"ח (וזה במידה ותצליח למצוא מהנדס מנוסה שיסכים ללמד אותך).

אבל מכיוון שאני בטוח בחומר המועבר בקורס ובגלל שאני חושב שהידע הזה הוא חובה עבור כל מהנדס או הנדסאי בניין אני מוכן לתת אותו בפחות מהמחיר שאני גובה עבור שעה שיעור פרטי איתי אחד על אחד.

אז אם תחליט להצטרף לקורס ההשקעה שלך  תעמוד על סכום מצחיק של רק

127 ש"ח

מלא את הפרטים עכשיו בטופס כאן למטה

ותעבור לעמוד התשלום המאובטח

תעודת אחריות לקורס תכנון תקרה

אחרי שתסיים את קורס תכנון התקרה תבין איך נראת תוכנית קונסטרוקציה, איך תכנן את מגוון האלמנטים שיש לנו בתקרה ואיך לגשת לתוכנית אדריכלית והפוך אותה לתוכנית קונסטרוקציה. הידע הרב הזה יוכל לשמש אותך גם בהכנת פרויקט הגמר שלך וגם בהמשך הדרך שתמצא עבודה בתור מהנדס או הנדסאי בניין.

אני כל כך מאמין בקורס שבניתי ובידע היקר שמועבר בו שאני נותן לך אותו עם אחריות כספית מלאה של 14 יום מיום הרכישה.

בלי פרצופים ובלי שאלות מיותרות .

הדבר היחיד שאבקש ממך זה לדעת מדוע הקורס לא היה מועיל עבורך (2 שורות יספקו אותי) וזאת כדי שאוכל לשפר את הקורס עבור הסטודנטים הבאים.

זאת הרמה שאני מאמין שהקורס הזה הולך לעזור לך וזאת הרמה שאני עומד מאחוריו.

מלא את הפרטים עכשיו בטופס כאן למטה

ותעבור לעמוד התשלום המאובטח

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.