.

שים לב: זאת הדרך הקלה והנוחה ביותר ללמוד היום אוטוקאד מבלי לצאת מהבית ומבלי לשלם אלפי שקלים

גם אני הייתי בדיוק במצב שלך:

סמסטר א’, שנה רביעית. קורס בניית המהנדס בו כל שבוע אני ושאר הסטודנטים בכיתה מקבלים עבודת הגשה לשבוע הבא. כל שבוע תכנון ושרטוט של מבנה אחר: גשר, סככה מפלדה, מבנה מגורים ועוד.

 

וכל שבוע כמו תקליט שבור קורה לי אותו דבר בדיוק- את החישובים אני עושה צ’יק צ’אק אבל השרטוט לוקח לי שעות. אם לפחות אחרי כל ההשקעה היה יוצא לי שרטוט יפה וקריא אז הייתי יכול לחיות עם זה בשלום אבל איפה אני ואיפה קווים ישירים.

 

מה לא ניסיתי : קניתי לוח שרטוט, סרגלים בכל הגדלים והצורות שהיה לחנות להציע , עפרונות, מחקים ומחדדים. כלום לא עזר. בדיוק להיפך הכל הלך ונעשה גרוע יותר. זה נראה שככל שאני מתאמץ ככה אני מקבל ציון נמוך יותר.

 

וממש לפני שהרמתי ידיים החלטתי לנסות ללמוד אוטוקאד ולהחליף את הדף והעיפרון במחשב ועכבר.

 

אמרתי לעצמי שלא יכול להיות שבשנת 2014 שבה המחשבים מזמן הפכו את החיים שלנו לכל כך קלים אני עדין יצטרך לשרטט בצורה ידנית.

ומאז? הכל השתנה והיום אני משרטט תכניות בניין ברמה הגבוה ביותר שקיימת.

מה אומרים על הקורס חלק מהסטודנטים?

זיו אביבי- סטונדטית לאדריכלות

" לאחר שסיימתי את קורס האוטוקאד שעברתי בלימודים הרגשתי שעדין חסר לי המון ידע בשרטוט ובעבודה עם תוכנת אוטוקאד. הגעתי במקרה לאתר של פז ולאחר כמה התכתביות איתו החלטתי להירשם לקורס אוטוקאד שהוא מציע באתר. הדרך שבה מועברים השיעורים והטיפים שפז נתן בקורס הם אלו שעוזרו לי כדיום לשלוט בצורה מעולה בכל האוטוקאד. אין לי ספק שבלי הקורס היה לי הרבה יותר קשה בלימודים אז אני ממליצה בחום לכל מי שהוא סטודנט "

מהנדס בניין- יהודה בלס

" כשהתחלתי ללכת לראיונות עבודה נשאלתי שוב ושוב מה הידע שלי באוטוקאד. לאחר שלא קיבלו אותי לעבודה מספר פעמים החלטתי שאני לוקח את הנושא ברצינות ולומד אוטוקאד אחד ולתמיד כי לא משנה כמה שהשקעתי בלימודים האקדמיים כי היום המשק רוצה משהו יותר.

ידע פרקטי שתוכל ליישם בכל עבודה. כיום שאני מפקח בניה אני יכול להגיד שאני כמעט כל יום  משתמש בתוכנה וצריך אותה לעבודה עם מהנדסים, אדריכלים וכמובן לחישובי כמויות.  אני יכול להמליץ על הקורס לכל מי שהוא סטודנט או רוצה להשתלב בצורה חלקה ונוחה בכל מקום עבודה "

 

אז ממה מורכב קורס אוטוקאד בסיסי?

 

את קורס אוטוקאד בסיסי בניתי בדרך הכי טובה שבה אני חושב שצריך ללמוד לשרטט בתוכנה.

 

מורכז מ-6 פרקים שבסופם תדעו אוטוקאד ברמה הגבוה ביותר: תחילה נלמד מהם ההגדרות הבסיסיות של התוכנת (כאלה שיחסכו לנו זמן עבודה יקר) לאחר מכן נלמד את הבסיס של פקודות השרטוט שאותם נצטרך.

בנוסף נלמד גם על צורת השימוש בשכבות באוטוקאד, עריכת אובייקטים לאחר שכבר שרטטנו אותם, איך לעבוד עם בלוקים ואיך ליצור אותם, איך להוסיף מידות, איך להדפיס את השרטוט ועוד .

 

הנה הסילבוס המלא של הקורס:

 

פרק 1: הגדרות בסיסיות של התוכנה

שיעור זה בעצם לוקח אותכם מהשלב הראשוני של פתיחת התוכנה בפעם הראשונה עד כדי הגדרת כל הגדרת הבסיס של האוטוקאד כדי להבטיח עבודה קלה ופשוטה בתוכנה.

משך כל השיעורים בפרק זה: 22 דקות.

 

 

פרק 2: כלי שרטוט וכלי עזר לשרטוט

בשיעור זה נלמד את כל פקודות השרטוט בתוכנת אוטוקאד וניתן דגשים מתי רצוי להשתמש באיזה פקודה.

משך כל השיעורים בפרק זה: שעה אחת ו17 דקות.

 

 

פרק 3: שינוי ועריכת אוביקטים

בשיעור זה נלמד את כל הדרכים שהאוטוקאד נותן לנו על מנת לערוך אובייקטים לאחר שכבר שרטטנו אותם.

משך כל השיעורים בפרק זה: 38 דקות.

 

 

פרק 4: שכבות

בשיעור זה נלמד מהם השכבות הקיימות בשרטוט, איך אני עורך אותם, איך מגדירים אותם ואיך להשתמש בכלי זה על מנת לחסוך זמן עבודה רב.

משך כל השיעורים בפרק זה: 39 דקות.

 

 

פרק 5: בלוקים,מידות,עיקרון הבחירה באוטוקאד

בשיעור זה נלמד מספר נושאים. נלמד הגדרת בלוקים, הגדרת קו מידה חדש, מהו עיקרון הבחירה החכמה ועוד.

משך כל השיעורים בפרק זה: שעה ו-14 דקות.

 

 

פרק 6: הדפסה

בשיעור זה נלמד מהם כל הדרכים האפשריות להדפסת השרטוט שלנו.

משך כל השיעורים בפרק זה: 49 דקות.

מי אני ולמה בכלל כדי לך ללמוד דווקא ממני?

אם זאת פעם ראשונה שאנחנו נפגשים אז נעים מאוד- פז יעקובי.

מהנדס בניין העוסק בתכנון קונסטרוקציות ומרצה בבית ספר להנדסאיי בניין.

כחלק מעבודתי אני מתעסק יום-יום עם תכניות בניין קונסטרוקטיביות ותכניות אדריכליות כמהנדס בתחום תכנון המבנים.

 

בנוסף לכך אני מנחה ומלווה סטודנטים במהלך פרויקטי הגמר במגמת התכנון גם מהנדסים וגם הנדסאי בניין.

 השילוב בין עבודתי המקצועית לבין העבודה שלי עם סטודנטים הוא הסיבה העיקרית שבגללה כיום אני יודע היטב איך להנגיש את החומר עבור הסטודנטים בצורה קלה ופשוטה להבנה כך שכל מי שיבחר ללמוד איתי יצא עם ידע מלא שישמש אותו בעבודתו בהמשך החיים המקצועיים שלו כמהנדס.

 את הקורס הזה בניתי מתוך הניסיון שלי בעבודה עם תוכנת אוטוקאד במשך כל השנים האחרונות ומהווה קיצור דרך מהיר ונוח ללימודים שיכולים לקחת שנים בודדות בעבודה מקצועית.

למי הקורס הזה ממש לא מתאים?

באחת הכתבות שלי באתר פרטתי בדיוק מה ההבדל בין קורס דיגיטלי לבין קורס פרונטלי.

לקורס דיגיטלי יש את החיסרון המרכזי שהוא מצריך ממך לשבת מול המחשב לצפות בסרטון ואחרי זה ליישם את הידע שקיבלת בכוחות עצמך. כלומר אין לידך מישהו שיושב ומסביר לך מה לעשות ולענות לך על כל שאלה שעולה לך תוך כדי.

 

היתרון הכי גדול של קורס דיגיטלי הוא שהוא נותן לך חופש -אתה יכול ללמוד מתי שאתה רוצה. איפה שאתה רוצה. בקצב שאתה רוצה. ואולי חשוב מכל כמה פעמים שאתה רוצה.

 

כל מילה שהמורה אומר לך בקורס פרונטלי תיעלם או תישכח מהראש שלך תוך זמן מסוים. בקורס דיגיטלי אתה יכול לחזור על אותו השיעור שוב ושוב ושוב. ואם שכחת איזה פקודה שלמדת אחרי כמה חודשים אתה רק צריך לחזור חזרה לשיעור ולעבור אותו שוב. בוא נראה אותך מנסה לעשות את זה בקורס פרונטלי .

ומעל הכל אתם משלמים על הקורס הפרונטלי הרבה יותר מאשר על קורס דיגיטלי. הרבה מאוד יותר

אם למידה עצמית מתאימה לך ואם הבנת את היתרונות והחסרונות של קורס דיגיטלי לעומת קורס פרונטלי אתה יכול לקבלהרבה יותר ידע בהרבה פחות כסף.

אז מה ההשקעה בקורס אוטוקאד בסיסי?

אני רוצה שתחשוב רגע אחד כמה זמן וכסף השקעת עד היום בלימודים שלך.

רוב הסיכויים שזה מסתכם בכמה עשרות אלפיי שקלים ועוד כמה שנים טובות מהחיים שלך על ידע שברובו אינו מעשי ואינו ישמש אותך בהמשך החיים המקצועיים שלך.

 

כיום קורס פרונטלי באוטוקאד נמכר בלפחות 2000 ש”ח ואף יכול להגיע לבין 4000-5000 ש”ח במכללות הפרטיות.

 

אין לי ספק כי מי שיבחר לקחת את הקורס הזה יהנה בטווח הארוך מהידע הרב שהוא יקנה לו כבעל מקצוע ולכן יכולתי בקלות רבה לדרוש עבור הקורס מחיר של 1000 ש”ח.

 

אבל זה לא יהיה המחיר שאתה תשלם היוםגם לא חצי מזה.

 

למה? כי כל המטרה של האתר שלי היא לעזור לכל אותם סטודנטים ואנשי מקצוע שרוצים להפוך להיות מקצועיים יותר. אני רוצה שהמחיר יהיה כזה שלא תחשוב פעמיים לפני שתלחץ על הכפתור ממש פה למטה ותעבור לדף התשלום.

 

על מנת להבטיח שהידע היקר הזה יהיה נגיש לכל אחד הקורס מוצע במחיר מצחיק של רק:

397 ש"ח בלבד

מלא את הפרטים עכשיו בטופס כאן למטה

ותעבור לעמוד התשלום המאובטח

שאלות נפוצות

"איפה הקורס מתקיים?"
אצלך בבית! כל השיעורים הינם שיעורים אונליין כלומר לאחר השלמת התשלום תועבר אל עמוד הגדרת שם משתמש וסיסמה שאיתם תוכל להתחבר אל האתר ולצפות בכל שיעורי הקורס.

 

"למי הידע בקורס מתאים?"
לכל מי שצריך להשתמש בתוכנת אוטוקאד בלימודים או בחיים המקצועיים שלו. לאחר הקורס תוכלו לשלוט בצורה גבוה מאוד בכל השימושים השונים בתוכנת אוטוקאד. הידע שתקבל בקורס ישמש אותך בזמן הלימודים וכמובן לאחר הקורס בחיים במקצועיים שלך.

 

"מה הערך שאני אקבל אחרי שאסיים את הקורס?"
בראש ובראשונה תדע/י לשלוט באוטוקאד ברמה גבוה. בנוסף לך יהיה לך כלי אשר תוכל להשתמש בו ולהיעזר בו בכל עבודה שהיא החל מחישוב שטחים ועד תכנון מבנים.

 

"מה אם שיעור מסויים לא ממש ברור לי?"
כאשר בניתי את הקורס שמתי דגש על הסברים מפורטים בכל השיעורים בדרך הקלה והפשוטה ככל שניתן וזאת על מנת לדאוג שממש לאחר השיעור תוכל לפתוח את האוטוקאד ולשרטט בדיוק כמוני.כמו כן אני נותן מענה לשאלות או בעיות לא ברורות שעולות לסטודנטים במהלך הקורס

מלא את הפרטים עכשיו בטופס כאן למטה

ותעבור לעמוד התשלום המאובטח

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.